Reklam

KidsPark Çocuk Eğitim Seti İndir

KidsPark Çocuk Eğitim Seti  İndir

1.CD ANAOKULU 1.0 [3-8 Yaş Grubu]
Bu eğlenceli program ile resim ve boyama yapabilir, labirentler, gizli resimler ve nokta izlemeler ile doya doya eğlenebilirsiniz. Alfabeyi, sayıları, okumayı ve basit toplama-çıkarmayı zevkle öğrenebilir ve bilginizi oyun oynayarak sınayabilirsiniz. Harfleri ve hecelemeyi ister yeni sisteme göre el yazısıyla ister normal yazı ile öğrenebilirsiniz. Okumayı kelime kelime veya hece hece düzeninden istediğiniz birini seçerek çalışabilirsiniz.

2.CD BİLMECE BULMACA 1.0 [6-12 Yaş Grubu]
Birbirinden güzel, eğitici ve eğlendirici bulmacalar, bilginizi ve zekanızı geliştirecek oyunlar burada. Sınırsız sayıda ve farklı düzeylerde kare bulmacalar, kelime ve sayı bulmaca oyunları, cümle oluşturma, bilgi yarışmaları ve dahası…

3.CD MASAL DÜNYASI [4-12 Yaş Grubu]
Çocuklar!.. Farklı alemlere yelken açıp, diyar diyar gezmeye ne dersiniz?.. Birbirinden ilginç, eğlenceli ve eğitici masallar, Nasrettin Hocadan fıkralar ve yaşanmış olaylardan seçilmiş kısa ve özlü hikayeler, resimli ve sesli anlatımla bu CD’de. Üstelik hem Türkçe hem de İngilizce. Ayrıca yapbozlar, boyama kitapları ve bilgi yarışmaları ile masal dünyasında çok eğleneceksiniz.!

4.CD YAPBOZ [4-12 Yaş Grubu]
Yapbozda; karışık olarak verilen yap-boz parçalarını doğru yerlerine koyarak resmi oluşturup Kare Yap-Boz’da karesel olarak parçalamış resmin parçalarını doğru yere kaydırarak resmi tamamlayabilirsiniz. Eşleştirmede; karışık yerleştirilmiş resim, şekil, sayı veya harfleri eşleştirip hafızanızı güçlendirin. Beş Topta; beş topu yan yana, alt alta ya da çapraz olarak dizmeye çalışın. Üstelik sürekli farklı sorulardan oluşan oyunlar ile sınırsız eğlence sizi bekliyor.

LETITBIT

coccuk.part1.rar download for free on file share letitbit.net
coccuk.part2.rar download for free on file share letitbit.net

TURBOBIT

http://turbobit.net/45ip5nwqrbja/coccuk.part1.rar.html
http://turbobit.net/18fe91ypgkcb/coccuk.part2.rar.html

Gelen Aramalar: çocuklar için ingilizce eğitim seti indir,3 yaş ingilizce eğitim seti indir,çocuk eğitim seti indir,4 yaş ingilizce eğitim seti İNDİR,kids park eğitim seti indir,çocuk eğitim cd indir,kids park 1 0 cd seti 4cd türkçe indir,çocuk eğitim programı indir,çocuklar için ingilizce indir,KidsPark Çocuk Eğitim Seti torrent,çocuklar için eğitim setleri indir,çocuk egitim setleri indir,kidspark çocuk eğitim seti,çocuklar için İngilizce seti indir,çocuklar için eğitim seti download
10.852 views 0 yorum irfan756301 Eylül 2012

Yorum Yapın

Son Yorumlar

seaneren demiş ki;

linkler kırık...

seaneren demiş ki;

linkler kırık...

seaneren demiş ki;

linkler kırık...

irfan demiş ki;

linkler ölü yandex yada daha hızlı olan bir yere e...